Stavební práce

Zajišťujeme široké spektrum stavebních prací včetně těch okrajových, které ve výsledku tvoří dokonalý celek. Naším prvořadým cílem je spokojenost zákazníka, proto se snažíme vaše požadavky dát do souladu s tím, co je realizovatelné a případně vysvětlit možná úskalí a rizika. Pokud je to jen trochu možné, vždy našim zákazníkům vyhovíme a uděláme vše, co je v našich silách. Stavební práce realizujeme s citem pro detail v co nejvyšší kvalitě, splňující nejnovější normy a předpisy ČSN a EN. Pracujeme výhradně s materiály, které jsme prověřili již při mnoha projektech. Disponujeme vlastní stavební technikou a stavebními stroji včetně lešení.

Zhotovení projektové dokumentace, stavební projekty, pasport stavby
Statické posudky
Realizace hrubé stavby, rodinných domů až po rodinné domy na klíč
Zateplovací systémy
Zateplení, fasády domů
A další práce
Základové, podkladové desky

Pracujeme na principu „od samotného projektu až po finální realizaci“. Veškeré práce tedy provádíme samostatně, nepotřebujeme k tomu další subdodavatele, a proto také ručíme za kvalitu provedení a rychlost bez čekání na následující kroky. Spolupracujeme pouze s léty ověřenými dodavateli. Specializujeme se především na bytové a občanské stavby. Ať už máte zpracovaný projekt, nebo máte stavební projekt a rozhodli jste se stavět, v každém případě jste tu správně.

Stavební práce – zajistíme vše od projektu až po realizaci

Stavební práce probíhají tak, že zákazník zadá úkol a naše společnost provede jeho komplexní realizaci. Práce na sebe navazují, takže nedochází ke vzniku časových prostojů nebo čekání na dodávky ostatních firem. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě, to znamená, že se snažíme splnit i ta nejnáročnější přání. Vždy zákazníkovi řádně vysvětlíme, co je realizovatelné a jaká úskalí či rizika mohou na základě jeho požadavků vzniknout. Garantujeme realizaci stavebních prací v nejvyšší možné kvalitě. Pracujeme s důrazem na detaily tak, abychom dodrželi platné normy a předpisy ČSN a EN. Vždy pracujeme s materiály, které známe a máme je léty prověřené. Naše společnost sídlí v Ostravě a samotné stavební práce realizujeme po celém Moravskoslezském kraji. Pokud potřebujete realizovat stavební práce, neváhejte nás kontaktovat. V případě, že vás zajímá více o nás a naší práci, navštivte sekci o společnosti.

Fotogalerie