Kuchyně

Vytvoříme vám kuchyň na míru přesně dle vašich představ. Nesourodost a výškové rozdíly snadno vyřešíme dnes moderní zásuvkou pro nahřívání talířů pod mikrovlnou troubou. Vyladíme design interiéru kuchyně do každého detailu. Díky našim zkušenostem interiéry kuchyní řešíme komplexně, dbáme na veškeré detaily a návaznosti. Námi uplatněný systematický přístup vede k tvorbě hodnotového interiéru a co nejlepšímu výsledku. Pomůžeme vám naplánovat si kuchyň od samotného základu, záleží jen na vás, jaký styl preferujete. Teprve tehdy, až budete s návrhem spokojeni začneme s její realizací. Naši odborní zaměstnanci s vámi doladí veškeré detaily. Od nás získáte 3D návrh včetně zaměření zdarma.

Kuchyně na míru
Vestavné skříně
3D návrh včetně zaměření zdarma
Rychlé dodání a kvalitní montáž
Instalační plán a technický výkres
Záruka na námi odvedenou práci
Vše realizujeme my
S námi naplánujete vše od kuchyně až po vestavné skříně

Kuchyně je ve vašem domě místo, kde se žije. Je nejdůležitější a často nejvíce frekventovanou místností v bytě/domě. Pokud si ji plánujete nechat vyrobit na zakázku, investice do ní je jednou z nejpodstatnějších vůbec. Krásná zabydlená kuchyně je sen každé ženy, a díky nám můžete využít maximálně prostor, který máte k dispozici. Vybírat můžete z široké škály materiálů, barev, doplňků, kterými si ji do posledních detailů vydesignujete.

Nabízíme kuchyně na míru včetně vybavení a zařízení ve vysoké kvalitě. Vybírat můžete z laminovaných, fóliových, nebo lakovaných dvířek až po masivní dvířka. Samozřejmostí je, že vám vypracujeme grafický návrh včetně instalačních plánů a technického nákresu. Naše společnost je schopna zajistit veškeré práce od elektroinstalace, vodo-topo prací, vymalování, zhotovení kuchyně až po její výslednou montáž. Ke každé objednávce přistupujeme individuálně s cílem splnit přání našich zákazníků, což nám umožňuje vytvořit kuchyň na míru.

Designová řešení, která mají styl

Dokonalá kuchyň je ta, která vyniká praktičností, funkčností a stylem, a přesně takové pro své zákazníky vyrábíme. V naší galerii jsou ukázky řešení, jak takové realizace mohou vypadat a přinášet vám do života každodenní radost. Nejmodernější jsou dnes kuchyně v tmavších odstínech, především šedé, černé v matné variantě, kombinace s dekorem dřeva, až po nikdy nekončící stálici v bílé barvě. Vyberte si z různých stylů kuchyní ať už moderních designových, nestárnoucích klasických, rustikálních nebo vintage.

Fotogalerie