Elektroinstalace

Zajistíme úplnou elektroinstalaci ve vašem domě, či bytě. Budeme s vámi od prvopočátečního projektu až po finální zprávu. V rámci našich služeb dodáme veškeré potřebné komponenty v podobě rozvaděčů a rozvodů samotných. Nainstalujeme elektrospotřebiče dle vašich požadavků tak, aby byly v souladu s příslušnými normami. Naše společnost se specializuje rovněž na elektrorevize a projekční činnosti. Námi zhotovená elektroinstalace bytů, domů je vždy zakončena výslednou revizí elektrozařízení. Realizujeme rovněž i opakované revize. Dbáme na to, aby elektroinstalace splňovala nejen normy a příslušné zákony, ale zejména aby splňovaly veškeré podmínky bezpečnosti.

Rekonstrukce a opravy rozvodů elektřiny v panelových/ zděných domech/ RD
Elektroinstalační práce v bytové a občanské výstavbě
Revize vyhrazených elektrických zařízení
Elektronické systémy zabezpečení EZS
Elektroúdržbu bytových fondů
Generální opravy, úpravy elektroinstalací dle příslušných norem s cílem zajistit maximální bezpečnost zákazníka
Bleskosvody a jejich uzemnění

Jsme spolehlivá stavební firma, která provádí revize vyhrazených elektrozařízení a hromosvodů. V rámci našich služeb vám zdarma zhotovíme cenovou nabídku. Na námi provedené elektroinstalační práce poskytujeme záruku 48 měsíců. Jsme odborníky v oboru elektroinstalací, a to jak slaboproudých, tak silnoproudých. Poskytujeme jejich montáže, opravy, údržby a revize. Zaměřujeme se na elektroinstalace a revize vyhrazených elektrozařízení v Moravskoslezském kraji. Praktické zkušenosti z nás dělají odborníky v dané oblasti, rádi pomůžeme i vám.

V rámci elektrorevizí kontrolujeme a spravujeme vyhrazená zařízení, které jakkoliv fungují na bázi elektrického proudu. Elektrorevize jsou významným prvkem bezpečnosti, díky kterým lze předejít možným úrazům způsobeným elektrickým proudem. Rekonstrukce elektrorozvodů skrýváme zafrézováním pod omítku. Zakládáme si vždy na profesionálním přístupu a vždy zajistíme kompletní dokumentaci projektu. Elektroinstalační práce ve vašem rodinném domě/bytě realizujeme od prvopočátku, tedy od projektu až po finální zprávu. Vaše nové elektrospotřebiče nainstalujeme. Elektroinstalační práce jsou vždy zakončené revizí vyhrazených elektrických zařízení. Opakované revize realizujeme dle platných příslušných norem.

Fotogalerie