Plynoinstalace

Nabízíme rozvody plynu z mědi, lisováním a pájením. Vybrat si můžete z rozvodů vyrobených z nerezových flexibilních trubek výrobce Eurotis, nebo z oceli. Specializujeme se na montáže vybraných plynových zařízení a jejich revize. Vybraná plynová zařízení jsou určená pro spotřebu spalováním v rozsahu F, či G. Zajišťujeme plynoinstalace jak v domech, tak v bytových jednotkách. Provádíme kontrolu těsnosti plynových rozvodů včetně tlakových zkoušek.

Rozvody plynu
Plynové přípojky
Vyhrazených plynových zařízení
Plynových kotlů
Plynu

Při plynoinstalaci uplatňujeme různé technologie spojování v podobě pájení, lisování, svěrných a závitových spojů. Rozvody realizujeme z mědi a oceli.  Měď je dlouhodobě upřednostněna pro přípojky rozvodů vody a topení. Instalace (rozvody) musí zajistit, aby byl plyn bezpečně rozveden do příslušných částí objektu. Kvalita rozvodů má zásadní vliv na výslednou kvalitu celého systému. Jsme specialisté v oblasti Vodo-Topo, plynoinstalací a elektroinstalací. Rozvody zhotovujeme z léty prověřených materiálů, které jsou zárukou kvality, což je předpokladem pro jejich spolehlivost a dlouhodobou odolnost. Rozvody vytváříme z prvotřídních materiálů značek COMAP, SANHA GmbH & Co a Eurotis.

Plynoinstalace s ověřenými technologiemi a materiály, které jsou ideální volbou pro vaši stavbu či renovaci

Zpracujeme projektovou dokumentaci. Zrealizujeme plynové připojení vaší nemovitosti a zhotovíme předávací dokumentaci. Zasíťování objektů v podobě rozvodů vody, topení, plynu je nedílnou částí každého stavebního projektu. Naše plynoinstalace realizujeme z kvalitních materiálů, v souladu se stavebním projektem normami a platnými bezpečnostními předpisy. Pracujeme s potrubím a trubkami v různých rozměrech, délkách, provedeních a materiálech. Vše zastřešujeme kvalifikovanými pracovníky, disponující dlouhodobou praxí v oblasti plynoinstalace.

Revize a kontrola plynu

Pravidelné provádění revizí a kontrol plynu a plynových zařízení mají ze zákona povinnost zajistit všichni provozovatelé plynových zařízení a plynoinstalací. Zařízení bez pravidelných kontrol a revizí jsou nebezpečná a ohrožují nejen majetek ale i zdraví osob, krom toho, že jsou v rozporu s platnými předpisy a zákony.

Fotogalerie