Rekonstrukce

Domov není jen tak obyčejné místo. Trávíme zde značnou část svého života, a proto je důležité, aby se zde člověk cítil dobře. Proto možná máte pocit, že vaše nemovitost potřebuje menší změnu. Chcete provést její modernizaci tak, aby splňovala vaše požadavky a odpovídala vaším představám? Obnovíme vám váš dům, či byt, vylepšíme ho a pomůžeme ho zútulnit. Filozofií naši společnosti je, že jsme spokojeni s naší prací jedině, pokud je spokojený náš zákazník. Proto jsou všechny etapy rekonstrukce systematicky zkoordinované pro co nejlepší výsledek. Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci, zajišťujeme veškeré práce s tím spojené. To znamená, že u nás naleznete vše pod jednou střechou, a to od zednických prací, rekonstrukcí starých koupelen až po nejmodernější kuchyně a skříně na míru. Celý proces probíhá chytře, efektivně a rychle.

Příprava stanoviště k rekonstrukci
Plynoinstalace
Obkladačské práce
Elektroinstalace
Práce se sádrokartonem
Malířské práce
Vodo-Topo
Zednické práce
Pokládka podlahových krytin

Rekonstruujeme bytová jádra, byty, koupelny a nabízíme veškeré práce související s výstavbou domů. Každou zakázku jsme schopni dotáhnout do posledních detailů. Vyrábíme kuchyně a skříně na míru včetně jejich instalace. Neomezujte se nabízenými rozměry průmyslově vyrobených kuchyní a skříní, ale naopak využijte prostor, který máte k dispozici, na maximum. Zajišťujeme instalace vody, plynu a topení. Svým klientům poskytujeme odborné poradenství, které zahrnuje návrh designu až po konečnou volbu materiálu. Budeme vám k dispozici po celou dobu rekonstrukce budovy. Naše služby zajišťujeme po celém Moravskoslezském kraji.

Rozhodnete-li se nás kontaktovat, přijedeme na místo rekonstrukce a změříme celkový rozsah rekonstrukce. Na základě zjištění vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku. Mimo rekonstrukcí koupelen, bytů a bytových jader také nabízíme výrobu kuchyní či skříní na míru. Pokud se rozhodnete pro zhotovení kuchyně či skříně na míru, vytvoříme vám i grafický 3D návrh zdarma. Zajistíme vám přípravu projektu. Nikdy projekt nepodceňujte, je to totiž nejdůležitější fáze přípravy rekonstrukce ze všech. Jsme tým odborníků, kteří mají zkušenosti s rekonstrukcemi z praxe. Sestavíme vám projekt a současně budeme vašim rádcem a konzultantem. Provedeme rekonstrukci vašeho domu nebo bytu dle vašich požadavků a představ do posledního detailu.

Fotogalerie