Rekonstrukce

Rekonstruujete vaši nemovitost? Chcete provést její modernizaci tak, aby splnila požadavky dnešní doby? Domov je místo, kde žijeme. Obnovíme vám váš dům, či byt, vylepšíme ho a pomůžeme ho zútulnit. S naší prací jsme spokojeni, pokud je spokojený náš klient, což je filozofií naší společnosti. Všechny etapy rekonstrukce jsou systematicky zkoordinované pro co nejlepší výsledek. Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci, zajišťujeme veškeré práce s tím spojené, tedy u nás naleznete vše pod jednou střechou, a to od zednických prací, rekonstrukcí starých koupelen až po nejmodernější kuchyně a skříně na míru. Celý proces probíhá chytře, efektivně a rychle.

Příprava stanoviště k rekonstrukci
Plynoinstalace
Obkladačské práce
Elektroinstalace
Práce se sádrokartonem
Malířské práce
Vodo-Topo
Zednické práce
Pokládka podlahových krytin

Rekonstruujeme bytová jádra, byty, koupelny a nabízíme veškeré práce související s výstavbou domů. Každou zakázku jsme schopni dotáhnout do posledních detailů. Vyrábíme kuchyně a skříně na míru včetně jejich instalace. Neomezujte se nabízenými rozměry průmyslově vyrobených kuchyní a skříní a využijte disponibilní prostor na maximum. Zajišťujeme instalace vody, plynu a topení. Svým klientům poskytujeme odborné poradenství, zahrnující návrh designu až po konečnou volbu materiálu. Budeme vám k dispozici po dobu celé rekonstrukce budovy. Naše služby zajišťujeme po celém Moravskoslezském kraji.

Rozhodnete-li se nás kontaktovat, přijedeme na místo rekonstrukce a zaměříme celkový rozsah rekonstrukce. Na základě zjištění vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku. Pokud se rozhodnete pro zhotovení kuchyně /skříně na míru, zhotovíme Vám i grafický 3D návrh zdarma. Nabízíme rekonstrukci koupelen, bytů, bytových jader a výrobu kuchyní a skříní na míru. Zajistíme vám přípravu projektu. Nikdy projekt nepodceňujte, je to totiž nejdůležitější fáze přípravy rekonstrukce ze všech. Jsme tým odborníků, kteří mají zkušenosti s rekonstrukcemi z praxe. Sestavíme Vám projekt a současně budeme vašim rádcem a konzultantem. Provedeme rekonstrukci vašeho domu/ bytu dle vašich požadavků a představ do posledního detailu.

Fotogalerie