Stavby

Máte již zpracovaný projekt a nemůžete se dočkat vašeho vysněného bydlení, či si chcete nechat zpracovat projekt zhotovený přesně dle vašich požadavků do posledního detailu? V každé z těchto situací jste tu správně a my se postaráme o jejich chytré a komplexní řešení. Specializujeme se na stavby rodinných domů včetně jejich částí. Samotnou výstavbou se zabýváme již dlouho, stojí za námi velké množství staveb a s tím spojených, spokojených zákazníků. Za naše mnohaleté působení jsme získali zkušenosti, ze kterých neustále čerpáme při každé realizaci nových projektů. Náš tým tvoří odborníci s mnohaletou praxí. Díky odpovídajícímu technickému vybavení realizujeme stavby pomocí aktuálních stavebních technologií, efektivně a kvalitně.

Náš pracovní tým je tvořený lidmi, které spojuje vášeň pro stavby a všechny práce s tím spojené. Od roku 2008 stavíme rodinné domy s využíváním moderních technologií s cílem pracovat co nejefektivněji. Neustále se snažíme nalézt nové způsoby a řešení, abychom splnili představy a přání našich klientů. Pro nás domy nejsou pouze zdmi, ale místem, kde žijí jeho obyvatelé. Místem, kde se žije každý den. Specializujeme se převážně na stavby rodinných domů, které stavíme po celém Moravskoslezském kraji.

Zděné stavby

Našim klientům garantujeme cenu stavebních materiálů v současnosti, i když bude materiál odebraný reálně až za půl roku, což je významným rozhodovacím atributem. Zejména dnes, kdy ceny stavebních materiálů skokově rostou. Vždy pracujeme s kvalitními stavebními materiály, které máme léty prověřené praxí. Pokud sháníte spolehlivou firmu, neváhejte nás kontaktovat. S námi nejste ničím limitováni, jak je tomu u katalogových domů. Postavíme cokoliv, co je technicky možné. Splnit přání vysněného bydlení našim klientům a dobře odvedená práce je pro náš tým naprostou prioritou.

Stavby Cholevator – s námi máte neomezené možnosti

  • Pracujeme rychle a efektivně
  • Všechny stavební práce děláme jen my
  • Záruka kvality stavebních prací

Ušetříme Vám nejenom čas, ale i starosti. Vysněný dům postavíme tak, abychom využili veškeré možnosti a splnili požadavky ze strany klienta. Záleží jen na vás, jakou podobu bude mít výsledná stavba. Ať už půjde o moderní nízkopodlažní jednopatrový dům s rovnou střechou, nebo o klasický dvoupatrový dům. Zděné stavby jsou nejen energeticky úsporné, ale jejich provoz není náročný ani ekologicky. Pro naše stavební pracovníky není nic z toho problém, jen je potřeba, abyste měli zcela jasnou představu, jak má váš vysněný domov vypadat.  Zajistíme vše, od počátečního projektu až do úplného konce.

Fotogalerie