Tvoříme koupelny dle vašich představ

Každý z nás sní o krásné a moderní koupelně odrážející v sobě poslední trendy, jejíž konečný design záleží na osobní preferenci. Koupelny nejen, že umíme navrhnout, ale i zrealizovat dle vašich požadavků. Umíme snít, ale současně se držet při zemi. Naše společnost nabízí komplexní služby v podobě precizně odvedených obkladačských prací, pokládky dlažeb, vodo-topo prací, montáže sanity a odborného poradenství. Rovněž nabízíme možnost koupelny na klíč, kdy se postaráme o kompletní realizaci návrhu koupelny a potřebné instalatérské práce. Jsme spolehliví a pracujeme maximálně efektivně. Naše možnosti realizace výše zmíněným nekončí. Jsme schopni položit keramické dlažby a obklady jakéhokoliv formátu v každém typu interiéru a exteriéru domu/ bytu. Naše zákazníky posloucháme a jsme ochotni jim poradit, děláme to již řadu let, kdy naší největší preferencí je spokojenost zákazníka.

S námi ušetříte váš čas. Našimi limity jsou pouze vaše přání a požadavky.

Naše pokladačské práce zahrnují pokládku laminátové, vinylové a dřevěné podlahy. To vše je pro nás samozřejmostí, neváhejte se na nás obrátit. Díky komplexnosti našich nabízených prací nemusíte oslovovat několik firem a čekat dle jejich možností tak, aby činnosti na sebe navazovaly. Díky tomu zrealizujeme rekonstrukci, případně vytvoříme zcela nové koupelny v krátkém čase a maximálně efektivně. Jedna firma se postará o všechno za vás. Změňte vaše představy ve skutečnost co nejrychleji a žijte své sny. Koupelna by měla být místem, kde se cítíte dobře, útočištěm klidu a regenerace po náročném dni. Místem, kde dochází ke zkrášlujícím procedurám, očistným rituálům, kde nad událostmi našeho každodenního života rozjímáme. Měli bychom se cítit komfortně a na míle vzdáleně od všech starostí.

Koupelny vyladěné do posledního detailu

Ideální koupelna v očích každého z nás může mít mnoho podob. Jak vypadá ta vaše? Bude moderní? Nadčasová, zahalená do odstínů bílé? Nebo naopak přejdete k výraznějším prvkům a odvážným kombinacím barev? Preferujete pastelové odstíny? Moderní geometrické vzory obkladů? Vytváříme koupelny, kde se cítíte vy příjemně a dobře, ať už půjde o koupelny v retro stylu, industriální s prvky osobitosti, ve vintage stylu s dominantní dokonalou patinou, ve skandinávském stylu s výraznou čistou elegancí, nebo moderní mramorové s puncem luxusu. Ať je vaše vysněná představa jakákoliv, jste tu správně! Inspirujte se vaší osobností a promítněte ji do vaší koupelny.

Prohlédněte si výsledky naší práce, které jsou pro nás největší finále. Každý s napětím čeká, jak dopadne konečná realizace zcela nové koupelny případně její rekonstrukce, ať už v rodinných domech, nebo bytech. Inspirujte se námi odvedenou prací. Pro více informací využijte sekci kontakty.

Fotogalerie